USPJEH ATLETIČARA "LEOTARA" U TUZLI

Ostalo | 27.07.2020

Atletičari„Leotara“ ostvarili su zapažene rezultate na prvenstvo BiH za mlađe pionire, koje je juče održano u Tuzli.

Ponajbolja je bila Kristina Dolina koja je osvojila titulu prvakinje BiH u disciplini na 300 metara sa rezultatom 47.52, a pored ovog rezultata Kristina je osvojila bronzanu medalju u disciplini 80 metara prepone sa rezultatom 14.75.

U štafeti 4 puta 100 metara za pionirke, atletičarke Leotara - iako su bile znatno mlađe od svoje konkurencije - osvojile su treće mjesto i okitile se bronzanom medaljom a nastupale su u sastavu Srna Danojlić, Sara Mijanović, Jovana Kržić i Kristina Dolina.

„Naši mlađi atletičari su se oprobali u svojim disciplinama sa starijom konkurencijom i popravili svoje lične rekorde i pokazale značajan nivo svoje forme ali i napredak koji je iz takmičenja u takmičenje sve bolji i bolji“, kažu u klubu.