NOVE MEDALJE ZA TREBINJSKE ATLETIČARE

Članovi Atletskog kluba „Leotar“ osvojili su ukupno 19 medalja na takmičenjima u  Baru i Banjaluci .

Na međunarodnom mitingu u Baru za cicibane,  „Leotar“ je osvojio 11 medalja, sedam zlantnih, jednu srebrnu i tri brozane.

Najuspješniji je bio  Jakov Glebov Perišić sa tri zlata i Srna Danojlić kojoj su pripale dvije zlatne i jedna srebrna medalja.

Sara Mijanović je osvojila zlantnu i dvije bronzane medalje, a Jovan Križić zlato i bronzu.

Jakov Glebov Perišić i Srna Danojlić proglašeni su najuspješnijim cicibanima na ovom mitingu.

Na prvenstvu RS u Banjaluci trebinjskih atletičari osvojili su dvije zlatne, pet srebrnih i jednu bronzanu medalju.

Zlatno odličje pripalo je juniorki Nini Zurovac u bacanju diska i mlađoj pionirki Kristijani Kušić u istoj disciplini.

Srebrne medalje u juniorskoj konkurenciji osvojila je Diana Kovač u troskoku, a u mlađim kategorijama Ivona Rosandić u skoku u vis, Kristina Dolina u trci na 300 metrara  i u bacanju diska, kao i štafeta 4 puta 100 metara.

Bronzano odličje pripalo je Anastasiji Janjić u trci na 80 metara sa preponama.